Город Менделеевск - информационный портал Город Менделеевск - информационный портал


Сейчас на сайте 23 посетителей

Мегаполис Инфраструктура Cправочная Новости
Любозналка
Сервисы
: Коллекция анекдотов
: Подборка тостов
: Поздравления
: Толкователь снов
: Кулинарные рецепты
: Гостиницы России
: Справочник туриста
: Любозналка
Разносол левый
Свіжі привітання з Днем Ангела 2022

Щиро вітаю тебе з Днем Ангела! Нехай цей день буде для тебе дійсно радісним і наповненим Божою присутністю!

Вітаю з Днем Ангела. Нехай Ваш ангел супроводжує Вас завжди, оберігає від усього злого і заохочує на добрі справи.

День ангела є не у кожної людини. Ти щасливий, в тебе є маленький друг, який охороняє тебе все життя. І сьогодні ми відзначаємо його день народження. Я бажаю тобі, щоб цей пернатий малюк завжди знаходився поруч, як і всі ми, твої друзі. Недарма кажуть, що справжній друг пізнається в біді. Але сьогодні ми прийшли саме на свято, так ось я бажаю тобі, щоб ми в цьому будинку збиралися тільки по доброму приводу.

У цей радісний для нас день саме ти є іменинником. Ми хочемо побажати тобі, щоб твій найкращий друг, ангел-хранитель приходив до тебе як можна рідше, оскільки друзі, як відомо, пізнаються в біді. Так ось, ми бажаємо тобі якомога менше бід і неприємностей, щоб у твого ангела-хранителя майже не було роботи. А ще бажаємо тобі радості і щастя, здоров'я і успіхів на шляху, нехай завжди над твоєю головою світить сонечко, а за спиною стоїть надійний помічник!

Дорога моя . Щиро вітаю тебе з красивим святом – Днем ангела. Хочу в цей день побажати тобі тільки одного: хай твій ангел охоронець допомагає тобі летіти … коли твої крила опускаються вниз.

Сьогодні твій День Ангела – уважного небесного покровителя. Його не можна побачити на власні очі, але можна зрозуміти з тих життєвих змін, які, як нам здається, відбулися зовсім випадково. Воля випадку завжди в руках ангела і я тобі бажаю щиро вірити в його силу і твердо, впевнено йти по життю, пам'ятаючи про його опіку.

Як добре, що у нас є в житті додаткове свято. Крім дня народження ми ще відзначаємо і День Ангела, з чим я тебе і вітаю. ТИ сама схожа на ангела. Ти мила, ніжна, дуже чарівна, дуже доброзичлива і просто прекрасна. Нехай у тебе в житті буде багато приємних сюрпризів. Нехай удача посміхається тобі. Я тобі бажаю міцного здоровья і любові. З Днем Ангела тебе!

Джерело

Опрос
К пиву предпочитаю
сухарики
сушенку
креветки
чипсы
все что угодно
пиво не закусываю!
не пью
 Результаты ...
Леволинки
Сколько?

Сколько шпрот в банке

Дата публикации: 21.09.2015 21.09.2015г.
Просмотров: 5556 Просмотров: 5556

Сколько шпрот в банкеШпроты – род мелких морских рыб из семейства сельдевых. Длина тела до 13-18 см, масса – 10-12 г. Половой зрелости достигают в возрасте 1-2 лет, живут до 5-6 лет.

Шпроты фасуют в банку по весу. Получается что-то около 20 - 25 штук. Но точного стандартного количества шпрот в банке не сушествует. По технологии положено класть столько сколько заполнит банку без просветов.

Шпроты – вид рыбных консервов. Первоначально изготавливались из балтийского шпрота, затем под этим названием стали производить также каспийскую кильку, салаку, молодь сельдей и другую мелкую рыбу. При приготовлении шпрот мелкую рыбу без всякой предварительной обработки коптят, после чего консервируют в масле.


Жутко интересное
Сколько варить банку сгущенки
Сколько варить банку сгущенкиСгущённое молоко было запатентовано 19 августа 1856 года американцем Гейлом Борденом. Сгущённое молоко, выпускавшееся в СССР, фасовалось в жестяные консервные банки с бело-сине-голубыми бумажными этикетками.
Сколько весит лимон
Сколько весит лимон
Лимон – гибридный вид деревьев из рода Цитрус трибы Цитрусовые семейства Рутовые. Лимоном также называют плод этого растения.
Сколько застывает холодец
Сколько застывает холодец
Вы впервые сварили холодец и после того как все разлито по лоткам, блюду следует дать полностью остыть.
Центролинки
Погода
Праздники
Сегодня:
20.01. - День Иоанна Крестителя

Завтра:
21.01. - День инженерных войск

» Праздники в Январе ...

Разносол правый
Хомосапиенс
Касперский Евгений
Касперский Евгений
Афоризм
Если ты ленив и упорен, ты непременно чего-нибудь добьешься.
Жорж Фейдо
Праволинки
| Рекламодателям | WebMaster`у | Услуги | Контакты | О проекте |
Город Менделеевск - Большой портал маленького города
© 2006 - 2022.